„Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK”

Klasa IV wraz z Panią Joanną przyłączyła się do tej ogólnopolskiej akcji

  • „Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK”. Akcja polegała na tym, iż uczniowie mieli na zajęciach z wychowawcą podjąć takie oto wyzwanie – narysować emocje na swojej dłoni, aby przez to pokazać, co u nich słychać, jak się czują w czasie zdalnego nauczania.
    Czwartoklasiści wysyłając swoje emocje na dłoni, opowiadali o tym, dlaczego są smutni, weseli, co im się podoba, nie podoba, co cieszy, a co martwi.
  • Na zajęciach online były pytania, rozmowy, wyznania o samopoczuciu,a to wszystko w kontekście aktualnej sytuacji pandemicznej. Nastroje różne(jak widać we fotorelacji), choć przewaga pozytywnych i to najważniejsze😊 Takie rozmowy są potrzebne w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.
    Akcja, która odbyła się w naszej szkole stała się początkiem do rozmów o własnych uczuciach, emocjach, bo wielu młodych ludzi nie radzi sobie z obecną sytuacją, która trwa i trwa, i nie wiadomo kiedy się skończy…stąd właśnie pomysł grupy nauczycieli, by przeprowadzić w całej Polsce akcję
  • „Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK”.
  • Tekst i foto: Justyna Brzezińska, koordynator akcji

Skip to content