Monte Talent-mamy zwycięzców

Pomimo usilnych prób pandemia nie pokrzyżowała nam planów.

Za nami już drugi w historii naszej szkoły konkurs Monte Talentów. Wyjątkowy, ponieważ odbywał się w formie zdalnej. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli trud zaprezentowania nam swoich zdolności.

Jury składające się z grona pedagogicznego miało przed sobą niełatwe zadanie wyłonienia zwycięzców. Mistrzowski okazał się duet akrobatyczny Gosi i Olivii. Drugie miejsca ex aequo zajęli: Milena , która zaprezentowała swoje umiejętności jazdy konnej oraz Szymon grający utwór na pianinie . Na trzecim miejscu: śpiew Oliwii, gra na keyboardzie Mikołaja, pełna aranżacja piosenki „Koci wesoły świat” Oli, plastyczne przedstawienie motyli Mai oraz autorska piosenka pt. „Ich świat” Borisa. Na wyróżnienia zasługują: Kuba, który wykonał z plasteliny pracę pt. „Domek Mario”, Lena prezentująca zdolności akrobatyczne, budowla z klocków lego pt. „Miasto” Mateusza oraz Olka „Wjazd na drapacz chmur”.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, nagrody niespodzianki czekają 🙂

Skip to content